Bielizna termoaktywna

 

Bielizna DAWI wykonana ze specjalnego szybkoschnącego mikro włókna poliestrowego, które ma za zadanie utrzymanie ciepłoty ciała , suchej powierzchni skóry i jednocześnie dobrej wentylacji przez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz tkaniny skąd zostaje szybko odparowywana dzięki swojej strukturze nawet trzy razy szybciej niż w tkaninie o tradycyjnej strukturze.

Dzięki zastosowaniu antybakteryjnych jonów srebra bielizna DAWI jest odporna na rozprzestrzenianie się bakterii i brzydkiego zapachu  na jej powierzchni. Be aware of personal stake 7 online casino. Bielizna DAWI dzięki swoim właściwościom jest szczególnie polecana dla osób aktywnych fizycznie, podczas uprawiania sportów zimowych a także do codziennego użytku , nadaje się idealnie do ubioru warstwowego zapewniając doskonałą izolację termiczną

Rozmiary, kolory i technologia

Produkujemy bieliznę termoaktywną w kolorze czarnym i granatowym. Dostępny jest szereg rozmiarów: 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164. Bieliznę szyjemy, wykorzystując technologię płaskiego szwu, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania:

Wychodząc na przeciw naszym klientom jak również potrzebom rynku poszerzyliśmy nasz asortyment bielizny termoaktywnej o model dziecięcy z domieszką 5% elastanu w tych samych rozmiarach co pierwszy model , a także o model bielizny damskiej , taliowanej  również z 5% elastanu w rozmiarach S, M, L, XL, XXL. Dzięki elastanowi nasza bielizna jest w stanie jeszcze lepiej dopasować się do niemal każdej sylwetki.

Główne zalety bielizny DAWI

 

  • TERMOAKTYWNOŚĆ – utrzymuje temperaturę ciała
  • ANTYBAKTERYJNOŚĆ – dzięki zastosowaniu jonów srebra jest nie sprzyjającym  środowiskiem do rozwoju bakterii i grzybów
  • ODDYCHALNOŚĆ – odprowadza wilgoć na zewnątrz dzianiny skąd zostaje szybko odparowana
  • KOMFORTOWOŚĆ – jest elastyczna, doskonale się dopasowuje zapewniając swobodę ruchów